Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Гнучкий графік

У нашій компанії колеги можуть самостійно планувати час початку та завершення робочого дня, враховуючи зустрічі та дедлайни. Усі наші офіси працюють цілодобово, у разі необхідності можна прийти на вихідних. Також існує можливість працювати з дому, якщо виникла така необхідність. Компенсація в нашій компанії залежить від відпрацьованих годин, тому, якщо є необхідність чи бажання потрудитися більше в певні дні, ти отримаєш пропорційно більшу оплату.

«В одній часовій зоні»

Переважна більшість наших клієнтів – з Західної Європи, тому фактична різниця у часі з ними складає не більше години. В нашій компанії у тебе не буде надто ранніх скайп-колів та опівнічних імейлів від замовників, а натомість зможеш присвятити більше часу своїй сім’ї чи улюбленому хобі.

Продуктивне робоче місце

Кожне робоче місце облаштоване сучасним обладнанням та двома моніторами. Більшість офісів у нас – оупен спейси, і на кожну людину припадає 11 м2 робочого простору. У нас велика кількість мітинг-румів з шумоізоляцією, більшість з них з усім необхідним обладнанням для проведення зустрічей та нарад.

Більше, ніж просто відпустка

Ми пропонуємо своїм колегам 18 робочих днів оплачуваної відпустки на рік, з можливістю розбивати її на менші за розміром короткі канікули без жодних обмежень. Також у нас можна брати додаткові неоплачувані вихідні для вирішення приватних справ. З нагоди одруження та народження дитини нараховуються три додаткових дні відпустки.

Відпочинок у офісі

Наші офіси обладнані усім необхідним для короткотривалого відпочинку під час дня. Можна покататися коридорами наших офісів на гіроборді, а у відпочинкових зонах зіграти з колегами партію у кікер, настільний теніс, настільний хокей чи у відеогру на приставці. Також у нас є чимало ентузіастів, які після роботи проводять час із колегами за грою у настільні ігри та спортивний покер.

«Смачні» понеділки та «фруктові» п'ятниці

Щопонеділка на кухнях офісів можна скуштувати щоразу інші смаколики – різноманітну випічку, шоколадні батончики, йогурти, драже. А п’ятниця у нас традиційно – день смузі з свіжих сезонних фруктів та ягід.

Турбота про здоров’я

Наші колеги можуть обрати найбільш зручний для себе компенсаційний пакет догляду за здоров’ям. Незалежно від пакету, кожен спеціаліст отримує компенсацію витрат на стоматологічні послуги, осінню вітаміно-профілактику, вакцинацію, огляд офтальмолога та масаж у офісі. Також передбачено 20 оплачуваних лікарняних днів на рік, три з яких можна брати без медичної довідки.

«Здоров’я»

  • Надання невідкладної, амбулаторно-поліклінічної та стаціонарної медичної допомоги
  • Виклик додому кваліфікованих лікарів
  • Отримання необхідних медикаментів у разі настання страхового випадку

«Спорт»

  • Річний абонемент на заняття в тренажерних та кардіозалах
  • Відвідування групових занять в будь-яких клубах мережі у Львові, Києві та Одесі
  • Послуги корпоративного лікаря

«Мікс»

  • Відвідування занять з йоги, фітнесу, футболу, тенісу, плавання, танців та інших видів спорту у місці за вашим вибором
  • Послуги корпоративного лікаря

Спорт

Ми підтримуємо тренування і участь у змаганнях командам Intellias з футболу, волейболу і настільного тенісу. А щороку взимку ми разом їздимо кататися на лижах, сноубордах або ковзанах. Для колег, які полюбляють походи в гори, ми організовуємо Hiking Club – дводенні підйоми на гірські вершини Карпат у супроводі гідів.

Бухгалтерія
as a Service

Наша бухгалтерія займається юридичною та фінансовою стороною твоєї співпраці з компанією. Твій фінансовий консультант повністю організує для тебе процес подання звітності у державні органи, нарахування компенсації та сплати податків.

Корпоративи

Cеред наших найбільших корпоративних розваг – спільне святкування Нового Року та Дня Компанії у перших числах осені. У нас також є невеликі тематичні вечірки до дня Валентина, Хелловін та різноманітні майстер-класи. На день св. Миколая та День Захисту Дітей відбуваються свята для дітей наших спеціалістів. Ми – сімейно-орієнтована компанія, тому часто запрошуємо родини або «половинок» наших колег приєднатись до святкувань.

Салон краси

Ми дбаємо, щоб наші колеги не тратили час на добирання до майстрів. У львівському та київському офісах працює Салон Краси, де за попереднім записом можна зробити манікюр та скористатись послугами перукаря чи барбера.

Дитяча кімната

Для зручності наших колег-батьків, у львівському та київському офісах діє Дитяча кімната. З 15:00 до 20:00 там працює няня, яка доглядає за малятами, поки їхні батьки закінчують робочий день. Кімната оснащена камерою спостереження, до якої можуть підключатися батьки дітей, а навпроти є спеціальна дитяча вбиральня.

Петрушевича Офіс Intellias на вулиці Петрушевича

Наукова Зручне розташування по вулиці Наукова