Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Передові технології

Ми працюємо із технологіями, які є на часі зараз та будуть швидко розвиватись в майбутньому. Які це технології? Наприклад, це BigData, розподілені бази даних Cassandra, які містять мільярди об'єктів, алгоритми Natural Language Processing для розробки «електронного викладача». Або – це евристичні алгоритми кластеризації великорозмірних графів, а також найбільш передова гео-інформаційна система ESRI ArcGIS, для розробки продукту, що використовується в автоматизованому проектуванні оптоволоконних мереж.

Ми розробляємо веб-проекти з хмарною архітектурою на основі Microsoft Azure та працюємо з продуктами Microsoft ще до їх офіційного релізу. На інших проектах ми використовуємо Rich UI-фреймворки ExtJS / Sencha Touch, розширення SASS / Compass, мову програмування CoffeeScript та бібліотеки для створення чартів HighCharts / HighStock.

У нас на рівні компанії впроваджено управління технологічними компетенціями, завдяки чому маємо змогу поглиблювати свої знання та акумулювати набутий на проектах досвід. Розмаїта технологічна орієнтація проектів дозволяє нам гнучко підходити до твого залучення, отже, у нас ти зможеш за бажанням освоювати нові технології та здійснювати перехід між проектами.

Intellias technology sencha
Intellias technology cassandra
Intellias technology xamarin
Intellias technology neo4j
Intellias technology knime
Intellias technology scala
Intellias technology windows-azure

Персональна програма розвитку

1 Оцінка за компетенціями

Об’єктивна оцінка на основі методу експертного оцінювання та з допомогою тестів дає змогу побачити твої сильні та слабкі сторони.

2Перегляд зарплати

Прозорий механізм перегляду гарантує обґрунтованість рішень та ринковий рівень твоєї зарплати.

3Побудова плану

Разом із тобою ми будуємо план розвитку, який окреслить чіткі та досяжні цілі та запропонує шляхи їх досягнення

4Реалізація плану

Детальні рекомендації та менторинг зі сторони експертів з компетенцій допомагають тобі професійно зростати в зручний для тебе та ефективний спосіб.

Корпоративні навчання і сертифікації

Окрім персональної програми розвитку, ми пропонуємо тобі й інші можливості для професійного розвитку. Ми регулярно проводимо внутрішні професійні тренінги, де доповідачами виступають наші колеги або запрошені до нас зовнішні експерти. Кожен з нас приймає участь у визначенні цікавої тематики тренінгів. Ми забезпечуємо наших спеціалістів можливістю взяти участь у зовнішньому навчанні – конференціях, семінарах або спеціалізованих тренінгах, партнером і спонсором яких ми нерідко виступаємо й самі. До таких подій входять IT Arena, JDay, Lviv JS Conference, PyCon у Львові, а також JEE Conf, JavaDay, DevOps Conf в Києві.

Ми дбаємо про твій професійний розвиток, тому часто заохочуємо та оплачуємо тобі професійні сертифікації. Ми знаємо, що досконале володіння іноземними мовами відкриває нові професійні та кар’єрні перспективи, тому пропонуємо кожному відвідувати курси англійської та німецької мов. А щоденне спілкування англійською та регулярні відрядження дозволять отримати практичний досвід у мовній компетенції. Ми маємо можливість користуватись різними онлайн-курсами, а наша корпоративна бібліотека поповнюється відповідно до потреб і побажань колег.

Професійний ріст в IT-компанії | Intellias

Корпоративні навчання і сертифікації

Окрім персональної програми розвитку, ми пропонуємо тобі й інші можливості для професійного розвитку. Ми регулярно проводимо внутрішні професійні тренінги, де доповідачами виступають наші працівники або запрошені до нас зовнішні експерти. Кожен з нас приймає участь у визначенні цікавої тематики тренінгів. Ми забезпечуємо наших працівників можливістю взяти участь у зовнішньому навчанні – конференціях, семінарах або спеціалізованих тренінгах, партнером і спонсором яких ми нерідко виступаємо й самі. До таких подій входять JDay, Lviv JS Conference, PM Day, AgileBaseCamp, Agile Eastern Europe, IT Weekend та Certified Scrum Master.

Ми дбаємо про твій професійний розвиток, тому часто заохочуємо та оплачуємо тобі професійні сертифікації. Ми знаємо, що досконале володіння іноземними мовами відкриває нові професійні та кар’єрні перспективи, тому пропонуємо нашим працівникам курси англійської та німецької мов. А щоденне спілкування англійською та регулярні відрядження дозволять отримати практичний досвід у мовній компетенції. Ми маємо можливість користуватись різними онлайн-курсами, а наша корпоративна бібліотека поповнюється відповідно до потреб і побажань працівників.

Професійний ріст в IT-компанії | Intellias