Надсилай резюме
Підпишись на вакансії
Запитай в рекрутера

Є бізнеси, які потрібно ще вдосконалювати, а є ті, які не хочеться зіпсувати. Intellias я б віднесла до другого типу. Мені подобається швидкість, чіткість, ясність в процесах. А ще тости з джемом. Тому я тут. Дуже раджу приєднуватися.

Ольга Цимбалюк

Я дуже рада бути частиною нашої смартової та прогресивної компанії. Займаюся рекрутингом в усі офіси Intellias, у тому числі й в Одесу. Тож якщо мрієте працювати біля моря в одній з найкращих компаній України, пишіть – ми разом підберемо для вас вакансію!

Яна Якушева

Певне, як і більшість, я потрапив у рекрутинг випадково, але вже енний рік не уявляю себе в іншій ролі. Тепер моя робота - зробити так, щоб інші потрапляли на свої проекти не так як я.

Павло Цимбалюк

У компанії панує невимовно позитивна атмосфера, у всіх на вустах посмішки, кожен день сповнений хороших емоцій. IT-рекрутинг – непроста штука, але коли бачиш кожного дня ці щирі посмішки, передаєш цей позитив і кандидатам, з якими спілкуєшся. 

Вікторія Назаревич

Рекрутинг – це стиль життя: коли ти постійно у пошуках кращого, цікавішого та досконального. Дієш чітко та зважено. А коли тебе оточує крута та мотивована команда – це те, що штовхає до перемог та дає натхнення!

Олена Семенова

Потрапивши в команду Intellias ти одразу відчуваєш, що ти працюєш серед сильних професіоналів своєї справи і це спонукає тебе тягнутися до них і поповнювати команду такими ж професіональними та закоханими в свою роботу людьми.

Олександр Решетніков

Information will appear soon

Ганна Набіуліна

Радію, що маю змогу ділитись знаннями та досвідом з колегами. Пишаюсь своєю компанією та командою, з якою відчуваю себе як у колі друзів. Впевнена, що можна домовитись з будь-якою людиною, прийти до компромісу, в якому не буде тих, хто програв.

Анастасія Федорова

Рекрутинг – це моє істинне покликання, враховуючи профільну освіту та інтерес до нових знайомств. Це можливість щодня казати собі «Я зможу!». В Intellias, я продовжую всебічно розвиватися, долаючи щоразу нові виклики, та насолоджуватися наповненим життям.

Олександра Задорожних